Adrianna Hebisz

Temat: Wirtualne produkcje w zasięgu Twojej ręki: wykorzystanie technologii 3D i AR przy realizacjach na żywo (i nie tylko).

Wirtualne produkcje w zasięgu Twojej ręki: wykorzystanie technologii 3D i AR przy realizacjach na żywo (i nie tylko).
Jak jednoosobowo możesz stworzyć zaawansowane, multi-kamerowe produkcje w czasie rzeczywistym, wykorzystując techniki green screen, wirtualnego studia 3D i rozszerzonej rzeczywistości?
Zapraszam na prelekcję, na której wytłumaczę czym są wirtualne produkcje, jaką przewagę mają rozwiązania 3D nad 2D i dla kogo takie rozwiązania są przeznaczone.
Zobaczysz na żywo, jak może wyglądać zoptymalizowane workflow wykorzystujące kamery PTZ Canon, produkty RECKEEN i Elgato Streamdeck. 

Pokażę Ci, że:
►nie potrzebujesz wielkiego green screen’a, ani systemu śledzenia kamer, by w pełni wykorzystać możliwości imersyjnej przestrzeni 3D,
►nie musisz znać się na grafice 3D, by samemu tworzyć i edytować scenografie, animować obiekty, tworzyć ścieżki ruchu wirtualnych kamer,
►możesz obsłużyć całą produkcję samemu, z jednej stacji roboczej, dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy RECKEEN,
►wirtualne produkcje to metody realizacji zarezerwowane nie tylko dla Hollywood i największych telewizji, ale również dla mniejszych domów produkcyjnych, twórców treści, edukacji czy korporacji.

Zapraszam,

Adrianna Hebisz

„Jestem pasjonatką nowych technologii, w szczególności AR / XR i dyrektorem operacyjnym polskiej firmy technologicznej HDP Media, tworzącej kompleksowe produkty do wirtualnych produkcji – RECKEEN.

Moją prywatną misją jest szerzenie dostępu do zaawansowanych rozwiązań wśród środowisk o mniejszych możliwościach finansowych. „

Scroll to Top