Alicja Zmysłowska

Temat: Fotografia artystyczna psów. Twórczość, porady i aspekty techniczne

Alicja Zmysłowska, światowej sławy artystka specjalizująca się w fotografii psów, serdecznie zaprasza na fascynujący wykład, który ukaże tajniki fotografii psów jako wyjątkowej formy sztuki. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o jej inspiracjach oraz drodze, którą przeszła, by stać się uznaną fotografką na całym świecie

Podczas prelekcji poznasz historię tworzenia niezwykłych prac Alicji, które zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej prace były publikowane w zagranicznych magazynach fotograficznych i zwyciężały w międzynarodowych konkursach, co uczyniło ją czołowym artystą w dziedzinie fotografii psów. Przez ostatnią dekadę dzieli się swoją wiedzą na temat fotografii psów na warsztatach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. 

W trakcie wykładu zostaną omówione zarówno aspekty artystycznego spojrzenia na świat czworonogów, jak i praktyczne porady dotyczące przygotowań do sesji oraz nawiązywania kontaktu z pupilem. Zostaną również poruszone aspekty techniczne, takie jak wybór odpowiedniego sprzętu i znaczenie postprodukcji.

Scroll to Top