Artur Kos

Temat: Fotografia Baletowa

Ambasador Quadralite
Ambasador Lumix
CEO fotospotkania.pl oraz Studio Nurt

Jestem profesjonalnym fotografem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym w fotografii komercyjnej i artystycznej. Lubię uchwycić emocje, historię i piękno świata za pomocą mojego obiektywu. Współpracowałem z różnymi firmami, magazynami i galeriami, realizując projekty z różnych gatunków i stylów.

Dzisiaj głównie poświęcam czas na fotografię baletu. Na rozwijanie się w tym kierunku. I chociaż czasami wydaje mi się, że jest to bardzo niszowa i mało dochodowa część fotografii to jednak mam nadzieję, że tworzone przeze mnie kadry sprawiają oglądającym ją ludziom przyjemność. Moim celem jest tworzenie oryginalnych, kreatywnych i wysokiej jakości zdjęć.

Moim celem jest opowiedzenie historii poprzez moje zdjęcia, przekazując uczucia i emocje, które odczuwam podczas fotografowania. Łączenie dwóch światów artystycznych: fotografii i baletu, oraz zamykanie tego w jednym kadrze sprawia, że świat odkrywam na nowo.

Zapraszam do oglądania mojej autorskiej strony www.arturkos.pl, do korzystania z mojego doświadczenia i wiedzy w trakcie warsztatów czy FOTOspotkań, których jestem organizatorem.

Artur Kos

Zdjęcie profilowe: Karolina Ponc

Scroll to Top