Grzegorz Maciąg

Tematy: Praca w przestrzeni kompozycyjnej – Warsztaty praktyczne.
– Kompozycja kolorystyczna – magia światła.
– FineArt fotografia.

„Od 2006 roku z pełnym zaangażowaniem w Foto Klubie Jurassic Photo Team w grupie ponad 30 pasjonatów fotografii z okolic Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Od 2011 vice prezes Jurassic Photo Team. Od 2021 roku członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego. Uczestnik wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Od 2013 roku stworzył i realizuje strategię Hotelu Przyjaznego Fotografii w Hotelu Fajkier Wellness SPA.
Przez 9 lat udało mu się stworzyć wspólnie z Jurassic Photo Team oraz Jurajskimi Warsztatami już 20 wydarzeń fotograficznych o charakterze Ogólnopolskich Festiwali oraz ponad 30 o charakterze warsztatowym i plenerowym. Jurajskie Festiwale Fotograficzne tak zimowy jak i letni już na stałe wpisały się w kalendarz wielu osobistości świata fotografii.
Od 2015 roku realizuje spotkania autorskie połączone z wystawami lub premierą książkową znanych artystów fotografików. Od 2015 roku jest Partnerem firm z branży fotograficznej dzięki którym prowadził wiele wykładów, warsztatów oraz prelekcji. Bardzo dobrze czuje się w fotografii portretowej tak ulicznej jak i studyjnej. Laureat oraz wyróżniony w konkursach fotograficznych VIVA AVARD, SONY AWARD, Świat Obrazu, Obiektywnie Śląskie, Polski Konkurs Fotografii Sportowej czy też Fotografuj.pl. Obecnie realizuje kilka projektów artystycznych oraz prowadzi warsztaty praktyczne na temat KOMPOZYCJI OBRAZU.”

Scroll to Top