Krystian Bielatowicz

Temat: Multifunkcjonalność w filmie

Krystian Bielatowicz jest fotografem i filmowcem. Ktoś nazwał go kiedyś multifunkcjonalny ze względu na role, w jakie bardzo lubi wchodzić: reżyser, fotograf, operator filmowy, montażysta, pilot drona, twórca książek i wystaw fotograficznych. 

Uwielbia tworzyć, opowiadać historie. Nie tylko dokumentalne, ale również reklamowe oparte na emocjach i prawdziwych historiach. W  latach 2008-2020 tworzył treści multimedialne dla portalu www.szerokikadr.pl. Realizował pierwsze tego typu formy wideo w Polsce. Od 2021 roku współpracuję z agencjami reklamowymi. Przez wiele lat tworzy kontent filmowy dla fundacji MARE. W 2021 roku został ambasadorem Panasonic Polska. Otrzymał 12 nagród fotograficznych i filmowych, miał 18 wystaw fotograficznych, prowadził ponad 200 prelekcji, przeszkolił ponad 1000 osób.

Edukuję z filmu i fotografii od 2008 roku. Ambasador Peak Design i Patona. Swoje prace prezentował na wystawach w Polsce, Nowym Jorku, Peru. Jego historie były publikowane w najważniejszych tytułach prasowych, w m.in National Geographic, Polityce, Newsweeku, Dużym Formacie. 

Scroll to Top