Mateo Wastrak

Temat: Social Media Content – kreuj skutecznie

Jak skutecznie kreować materiały wideo do wykorzystania na platformach społecznościowych.?
Warsztaty skoncentrują się na praktycznych umiejętnościach i strategiach, które pomogą uczestnikom zwiększyć zaangażowanie swojej widowni, budować markę i osiągać cele na mediach społecznościowych. 

Cześć, nazywam się Mateusz i filmem zajmuje się od ponad pięciu lat. Mieszkam i pracuje głównie na terenie Niemiec, ale realizuje również projekty w całej Europie!
Staram się aby filmy, które tworzę odzwierciedlały moją pasję do filmowania. Staram się tworzyć filmy, które są pełne emocji, wciągających historii i głębokiego przekazu.
Nie boję się eksperymentować i przekraczać tradycyjnych granic kinematografii. Moja kreatywność nie zna granic, a każdy film, który tworzę staram się aby był unikalny.

Na co dzień podróżuje Campervanem i staram się żyć blisko natury. Poczucie wolności to stan umysłu. W ten sposób jestem w stanie wyrazić prawdziwego siebie, bez masek ego, narzuconych norm i oczekiwań społecznych. Vanlife i film pozwoliły mi poznać samego siebie i zaakceptować tego kim jestem. To wyzwolenie siebie spod kontroli, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.
Moim celem na rok 2023 jest zawsze mieć 100% pozytywnej energii, aby nowe projekty filmowe odzwierciedlały zaangażowanie z jakim wykonuję swoją pracę.
Nowe miejsca, nowe twarze, nowe projekty filmowe na południu Europy, plaże, zachody słońca, świadome odżywianie, drzewa, ogniska, spacery, treningi o wschodzie słońca, jazda na motorze, medytacja – to tylko kilka rzeczy, które ładują mój akumulator.

Zrozumiałem jak cholernie ważne są konserwatywne wartości i to one motywują mnie do działania, rozwoju i podnoszenia sobie poprzeczki.
Wartości wpływają na nasze emocje i są osobistym kompasem w życiu każdego człowieka. Decydują o tym co mówimy, gdzie pracujemy i kim jesteśmy!
Wartości to nic innego jak to, co jest dla nas ważne. Lojalność, równowaga, przyjaźnie, życzliwość, uczenie się, wiedza, szacunek, duchowość, uznanie.
Jestem niezmiernie wdzięczny, za to, że w mojej podróży mam możliwość korzystania ze wsparcia firmy Irix!

Scroll to Top