Paweł Karpiński

Temat wykładu 1: Jak stworzyć w pojedynkę jedno lub wielokamerową, profesjonalną transmisję na żywo dla Siebie lub Klienta na platformę Youtube lub inne medium obsługujące obraz poziomy korzystając ze sprzętu YoloLiv & Hollyland Tech mieszczącego się w jednej małej walizce!

Serdecznie zapraszam Cię na spotkanie, na którym dowiesz się jak krok po kroku stworzyć w pojedynkę profesjonalną transmisję jedno lub wielokamerową korzystając z mobilnych urządzeń YoloLiv & Hollyland oraz innych, które mieszczą się w jednej małej walizce. Pokażę Ci jak łatwo zrealizować świetnie wyglądający webinar na żywo, spotkanie szkoleniowe, relacje z wydarzenia lub meczu! Wytłumaczę Ci jaki sprzęt jest potrzebny i jak on działa, jak go podłączyć i jak się przygotować do różnych wersji wydarzeń. Rób świetne transmisje praktycznie z każdego miejsca bez względu na to, czy jest to biuro, las, czy środek jeziora!

Temat wykładu 2: Wielokamerowa transmisja LIVE na INSTAGRAM! Czy to w ogóle możliwe? Jasne! Przyjdź i zobacz jak krok po kroku zrealizować transmisję z jednej lub kilku kamer na Instagram z wykorzystaniem mobilnych urządzeń YoloLiv i Hollyland Tech.

Wielu Klientów chciałaby profesjonalną transmisję Live na Instagram. Kilka kamer, green screen, wrzutki video i świetne napisy! Czy da się to w ogóle zrobić? Czy da się zrobić transmisje na Instagram nie z telefonu! Oczywiście! Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję i robić profesjonalnie wyglądające transmisje na żywo na Instagram, przyjdź na moją prelekcję. Dowiesz się na niej jak za pomocą mobilnych rozwiązań marki YoloLiv i Hollyland Tech można w prosty sposób stworzyć taką transmisję, która wyprzedzi konkurencję.

Wytłumaczę Ci jak krok po kroku jaki sprzęt jest potrzebny i jak on działa, jak go podłączyć i jak się przygotować do różnych wersji wydarzeń np. stworzenia webinaru, czy relacji z wydarzenia!

Zapraszam,
Paweł Karpiński

Paweł Karpiński – Filmowiec, fotograf, realizator transmisji online. Związany głównie z branżą medyczną dla których tworzy content foto-video oraz zajmuje się produkcją i obsługą webinarów, spotkań online, szkoleń i konferencji na żywo. Pośród jego Klientów znajdziemy wiele klinik medycznych oraz firm produkujących leki i materiały medyczne, a także wiele marek związanych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Od wielu lat związany z markami takimi jak Hollyland Tech, YoloLiv, SmallRig, Seetec, Sirui i wieloma innymi z palety dystrybutora sprzętu tj. marki Focus Nordic.

Scroll to Top